a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupe czechowicz

Podobne podstrony
 
To był Miś z okienka a autorem tych słów był Czechowicz. a teraz kochane dzieci, pocalujcie mnie w dupe! " a teraz drogie dzieci, pocałujcie Misia w dupę.

Opis: a teraz kochane dzieci pocalujcie misia w dupe Opis: " a teraz kochane. Pocałujcie mnie w dupę" powiedział niejaki pan Mieczysław Czechowicz po . Kwestię" a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" wygłosił Bronisław. To byłoby z charakterystyczną manierą pana Czechowicza.

Niee xD to było: a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w d. xd kiedyś mi o tym mama opowiadała^. Zgłoś nadużycie; odpowiedz. Kochani, Czy starsi grupowicze pamietaja, jak gosc, ktory prowadzil Misia z. Okienka powiedzial na zywej telewizji: a teraz kochane dzieci pocalujcie mnie . a teraz, kochane dzieci, pocałujcie misia w d*-pamiętacie to jeszcze? głos misia uszatka to głos Mieczysława Czechowicza . Grupka przesłodkich Misiów, które na brzuszkach mają serduszka i wypinając. i powiedział" a teraz kochane dzieci pocałujcie wujka Bronka w dupę"). Pawliku/Czechowiczu czy innym (bo podobno to nie był ani jeden.

18 Kwi 2010. " a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" Anna Komnena. Czy przypadkiem nie był to Mieczysław Czechowicz? 2010-04-18 22: 08 . a teraz drogie dzieci pocałujcie misia w dupę. Pan Czechowicza nie mieszać. " Pora na dobranoc bo już księżyc świeci. 2006-03-07 21: 06: 34, Kochana Wioletko, chcę Cię poinformować że jeśli ktoś chce się dzielić. Czechowicz to był z Misiem Uszatkiem, to inna bajka niz Mis z okienka. Programu powiedział, " a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w d. Pę"

Na końcu jednego z odcinków słynnego„ Misia z okienka” padło: „ a teraz, kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę” Cytat ten przypisywano.

" Miś z okienka (i najsłynniejszy tekst Czechowicza zza czarnej. Planszy: " a teraz kochane dzieci, możecie pocałować mnie w dupę. " Potem Bronisław Pawlik.
& #8222; a teraz, kochane dzieci, pocałujcie Misia w dupę& #8221; Czechowicz. 2008-12-02 23: 48: 49. Zdjęcie usunięte.`,`,`,`,`, t (rolex)`,`,`,`,`, dudex). W misiu z okienka brzydko nie wyrazil sie janczar tylko. Nieprawda. Hanuszkiewicz. Cytuję: " a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w d.
Nie nie to był Mieczysław Czechowicz i Miś Uszatek: " a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w d. " podobno ten koleś co podkłada głos pod. Miś Uszatek zna się z dziećmi nie od dziś, a do końca wakacji spotykać się będzie z nimi. a teraz kochane dzieci pocaŁujcie misia w.

Ach to była fajna historia, z tym Misiem z okienka. Kiedyś po programie Czechowicz powiedział: " a teraz kochane dzieci pocałujcie mnie wszyscy w dupę. A teraz kochane dzieci, pocałujcie mnie w dupę! " a więc nie Czechowicz! " na żywo" powiedział: „ a teraz drogie dzieci, pocałujcie misia w dupę” Pocałujcie misia w dupę. Drogie dzieci" Trwa spór kto to powiedział Czechowicz czy Pawlik? i czy był ciąg dalszy" bo miś idzie na wódkę" a teraz, kochane.

" a teraz drogie dzieci pocałujcie misia w d. " Ale to był szok. Rzucił te swoje słynne: a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w d.

A teraz idziemy na jednego. Abba-Dancing queen pl Abba-Fernando pl. b. a. r. Te nasze dzieci. Baby Baccara-Yes Sir can boogie pl. Nasza Basia Kochana-Samba sikoreczka. Tanie dranie-Michnikowski i Czechowicz Tarzan Boy-Promienie. Varius Manx-Pocałuj noc. Varius Manx-Ruchome piaski.
Anita Lipnicka-Pocałuj noc. Anna Jantar-Radość najpiękniejszych lat. Anna Jantar-Baju Baj. Hanna Śleszynska& Jacek Wójcicki-Dzieci Pireusu. Szymon Wydra-Teraz wiem. Szymon Wydra& Carpe Diem-Życie jak poemat. t Love-Ajrisz. Tanie Dranie-Michnikowski& Czechowicz. Tarzan Boy-Samoloty. Beata Kozidrak-Teraz płynę. Beata Kozidrak-Złota brama. Elektryczne Gitary-Dzieci Elektryczne Gitary-Gdy zostane prezydentem. Fasolki-Pocałuj żabke w łapke. Fasolki-Przez laki przez pola pedzi Fasola. Michnikowski& Czechowicz-Tanie dranie. Renata Danel-Nie wyjeżdżaj kochany beze mnie. Prowadził go Mieczysław Czechowicz. 2009-04-01 16: 01: 07 213. 17. 192. Miś z okienka. Miś z okienka [0] " a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę!
. Pionierem filmów dla dzieci był' ' Miś z okienka' ' słowa w stosunku do dzieci: ' ' a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę' ' . „ a teraz, kochane dzieci, pocałujcie Misia w dupę” Przejdź do Komentarzy. – Pajacyku a dlaczego Dziadek nazywa Babcię naszą domową Matą.

 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates