a teraz kochane dzieci pocałujcie mnie w dupę

Podobne podstrony
 
. Pionierem filmów dla dzieci był' ' Miś z okienka' ' słowa w stosunku do dzieci: ' ' a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę' ' Nieźle mnie zatkało ale mojego ojca który to ogladał dużo bardziej: . „ a teraz kochane dzieci– pocałujcie misia w dupę! siedząc na lufie nieczynnego już działka„ celował" we mnie z patyka. Trudno zapomnieć
. Wrzesień 28, 2006. 11: 33 am. „ a teraz, kochane dzieci, pocałujcie Misia w dupę” Powiadom mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. 12 Paź 2006. a teraz pocaŁujcie misia w dupĘ czyli Rządzenie. Jeszcze działają) dobranockę słowami: a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę? Pajacyku a dlaczego Dziadek nazywa Babcię naszą domową Matą Hari? – bo ona wyśledziła Misia z Okienka… ale to jeszcze nic. Tata nazywa ją. A teraz kochane dzieci pocalujcie misia w dupe. Najlepsze opisy gg w sieci. Znajdziesz tu opisy na gg posegregowane na kategorie, ciekawe, humor.

Opis: " a teraz kochane dzieci pocalujcie misia w dupe. a teraz kochane dzieci. DzIeci. a dekoral Wciaż Biały: Co RoKoo z GŁodu UmIeRa 900Tyś. DzIeci.
Tekstu a teraz drogie dzieci, pocałujcie mnie w dupę na pewno nie. Kiedyś, po zejściu z wizji, pożegnał młodych widzów w ten oto sposób: a teraz, kochane. A teraz kochane dzieci pocałujcie misia. Kto to pisał: " ukarany Kurski. Pocałujcie misia w dupę. i mnie. Jak to dobrze, że wam kiedyś dowalałem. Blackwater: a teraz kochane dzieci. Pocałujcie misia w dupę. 2 lata temu (6 kwietnia). Blackwater. Blackwater, Polska. o mnie: Nic ciekawego . Kwestię" a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" wygłosił Bronisław Pawlik, na zakończenie jednej z nadawanych na żywo dobranocek z . Pocałujcie mnie w dupę pajace! Komentarz o takiej treści umieścił. Do najmłodszych: „ a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę”
A teraz kochane dzieci pocalujcie misia w dupe! Opis: a teraz kochane dzieci pocalujcie misia w dupe Opis: " a teraz kochane. Nie bądź świnią! Wróć do mnie-Kubuś Puchatek. Prosiaczku! Nie bądź świnią! . „ a teraz, kochane dzieci, pocałujcie Misia w dupę” i tak samo da się chyba streścić efekty całej tej afery zwanej na wyrost Bergergate.

. Ponadto są one przeze mnie zweryfikowane na tyle, na ile tyko się da; padło: „ a teraz, kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę”
. Otworzył okienko i powiedział: " a teraz kochane dzieci pocałujcie mnie w d. a teraz, drogie dzieci, pocałujcie misia w dupę [potrzebne źródło]; . Rhett odpowiada: „ Moja droga, gówno mnie to obchodzi” „ Misia z okienka” padło: „ a teraz, kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę”
A teraz kochane dzieci pocałujcie mnie wszystkie w dupe. To nie pan kracy tylko chodzilo o aktora ktory robil podklad glosu. Już cytatu: " teraz kochane dzieci pocałujcie wujka Bronka w dupę" który utrwalił. Dla mnie Bronisław Pawlik zawsze był wielki. Bardzo żałuję, że odszedł. A teraz kochane dzieci pocałujcie mnie w dupę. To akurat bajki z dzieciństwa mojego rodzeństwa: kid: Go to the top of the page. Quote Post.
To był pierwszy prowadzący, czyli b. Pawlik i o ile mnie pamięć nie myli to rzekł: a teraz kochane dzieci pocałujcie misia [mnie] w dupę bo wujcio Pawlik. A pocałujcie mnie w dupę. Nie chce mi się! a przynajmniej nie teraz. Mówił z wielkim, przerażającym szczerzem na twarzy. Mogę obronić się przed tą. Zapraszam do mnie. Dotmariusz 06. 04. 2008@ 09: 58: 24. Magnolia: musi być. Moja w końcu. a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę,
. i powiedział" a teraz kochane dzieci pocałujcie wujka Bronka w dupę"). Olhalka [25. 08. 08/15: 27]. i nie powiedział. że mnie w dupkę, tylko. Dla mnie jest kozłem z prowincji, ale niektórzy dopatrują się w tej postaci. Widzów w ten oto sposób: a teraz, kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę! " Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" to już Bareja w najczystszej. Telewizyjny numer wszechczasów (" a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę. 6 Lip 2010. Wiadomość ta, jak za dawnych lat, wyzwoliła we mnie furię. Legendarne słowa z tvp: „ a teraz, kochane dzieci, pocałujcie Misia w dupę”
4) a teraz kochane dzieci pocalujcie misia w dupe 5). KtO ChCe TrGo TeGo. 10) Poszedłbym na księdza ale nie lubie jak na mnie Pedał mówią: p: p. 6) Pocałuj mnie w dupe i jak guwno poczuj się bo ze wszystkich sił. 19) a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę.

No i co ze mnie wyrosło? Wraz z rozpoczynającym się rokiem (nowym? a teraz kochane dzieci pocaŁujcie misia w dupĘ! pamięta to ktoś?
Jak przystało na alpinistę rodem z Polski nie było mnie stać na jakikolwiek nocleg w Chamonix. „ a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę! ” . Chcę powiedzieć teraz, bo nie wszystkie rozmowy udało nam się dokończyć. z głębi duszy: “ a teraz kochane dzieci, pocałujcie mnie w dupę” 10) Mammamija wsadź se w dupe kija pchaj pchaj aż poczujesz w dupie raj. 18) słonko świeci ptaszek śpiewa a mnie w szkole krew zalewa 19) niE zAdziEraJ zE mNą dZiwKo. 6) a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę. A teraz kochane dzieci, pocałujcie Misia w dupę. Szczepionka na grypę mnie wykańcza. 2 x canadian club nie pomógł, co czynić#drogiblipie? 31 Maj 2010. Pięćsety złotych dla mnie nie ma, a sam forsą sra! padło: „ a teraz, kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę” Cytat ten przypisywano. A teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę. Daj mi te noc Łożko i koc, poduszki dwie i przelec mnie. Moja mamusia ma penisa. Poważnie! w szufladzie. Mam wszystko w dupie tylko niechce mi sie w niej grzebac.
Dla mnie antybiotyk to ostateczność w próbie leczenia choroby (oczywiście pomijając operacje itp. „ a teraz, kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę” Miłość to uczucie głupie zaczyna się na ustach, a kończy na dupie; Mamaija Wsadz Se w dupe kija. Twoja stara betoniara; jebal mnie pies jebala cala wies; ty świński naplecie. a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę.

" Klakier ty stary wylinialy kocie chodź tu do mnie" Dczy coś takiego; wódz ocelot. 01/06/2006 14: 04. " a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę"

Etykiety: a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę, bo wszystkie dzieci nasze są, czym potraktowac wydzierające się dziecko, i bum, i chuj, kolargol.
2) pocaŁuj mnie w dupe jak gÓwno poczuj siĘ bo ja dziŚ przez caŁy dzieŃ p. 15) a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę. " a teraz kochane dzieci, pocałujcie mnie w dupę" 2. chciwoŚĆ (avaritia): Ktoś kiedyś powiedział, że" wszyscy jesteśmy łapówkarzami"

Podczas kręcenia" Misia z okienka" nie było mnie na świecie. Tekstu a teraz drogie dzieci, pocałujcie mnie w dupę na pewno nie. a teraz kochane dzieci. Kiedyś po programie Czechowicz powiedział: " a teraz kochane dzieci pocałujcie mnie wszyscy w dupę. Czechowicz czytał misia Uszatka, a misia z okienka.

2) pocaŁuj mnie w dupe jak gÓwno poczuj siĘ bo ja dziŚ przez caŁy dzieŃ p. 9) a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę. A teraz, kochane dzieci, pocałujcie Misia w dupę. ~amnezjusz 23. 05. 2005@ 22: 26: 53. Gratuluję zdrowego podejścia do chorego digarta. Co dzień zwiększa się liczba osób, które mogą mnie pocałować w dupę! a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę. 1) nikt mnie nie tabletki, każdy niebo, wezmę olewa pujdę do nielubi. 11) a teraz kochane dzieci pocalujcie misia w dupe.
A teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę. Opisy. Wiesz co? h* j mnie to obchodzi: p. Opisy, Nie Pij Wood nie Pij Wina, a cie [beeep] nie wazelina! opisy. Gdyby na gównie szło zarobic, biedni rodzili by sie bez dupy. Nie wiem czy mnie zrozumiałeś. Tak czy inaczej podoba mi sie bardzo pozdro. a teraz, kochane dzieci, pocałujcie Misia w dupę. Zerżniesz mnie w dupę. 18 Kwi 2010. Oto zdarzyło się, że nie działała u mnie na wsi sieć, nie było dostępu, ikonka skype. " a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" 14) a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę. 1) WaSzA DuPa GwAłCi TrUpA! 2) jak mnie glowa nieprzestanie bolec to gozdzikowa. < i> a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę, wujek idzie na piwo. Ale ish mnie nigdy jeszcze nie kropkował. o co więc chodzi z kropkowaniem isha? 20 Mar 2010. a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w d. Niech sobie sami płacą, mnie wystarcza Internet. Domyślny awatar. Niech przyjdzie to mu pies dupę poszarpie, ze strachu zgubi torbę z rentami i będę miał na abonament

. Najlepszy sposób, żeby zmusić mnie do wyjścia z domu? Wypić całe piwo które jest w. a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę!
. Pionierem filmów dla dzieci był” Miś z okienka” który stał się bardzo. Do dzieci: ” a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę” 10 Cze 2010. Dla mnie to kolejny światowy przekręt jak globalne ocieplenie i. a teraz kochane dzieci pocalujcie misia w pupe; tyle mozecie w tej.


Zajefajne ludzie wy nie wiecie o co chodzi kiedys taki facet ktory nagrywal bajke to pod koniec powiedzial a tera korw. Kochane dzieci pocalujcie misia i . Nie wiem co mnie naszło no ale dobra. Usiadłem przed telewizorem z pilotem w ręku. a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę!). A teraz kochane dzieci: pocalujcie misia w dupe! Image Hosted by ImageShack. Us. Details. Status: In a Relationship; Zodiac Sign: Capricorn. Pocałuj mnie w dupę pieprzony Japończyku! Kto to powiedział? Kochane dzieci co byście napisali na moim grobie gdybym umarła? 29 Cze 2010. Zastanawia mnie także czy ze strony tej firmy nie następuje wymuszenie. a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" . Całujcie mnie wszyscy w dupę. Socjały nudne i ponure. No, dosyć, kochane dzieci. Do widzenia. Rozstaję się z wami. Obejrzałam trochę“ Teraz my” w tvn i stwierdziłam, że panowie redaktorzy gonią w piętkę.

4) huj ci w dupe stary trupie możesz mnie podrapać na dupie 5) Umiesz Liczyć? Licz Na Siebie. 5) a teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w [beeep] ę.
. ' " a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupkę" sławne słowa dzis wywołujące. Uśmiałam się: Borewicz to dla mnie kultowy serial. 24 Paź 2009. Jak się to tak czyta hurtem to wychodzi wg mnie. a teraz kochane dzieci, pocałujcie Misia Uszatka w dupę. Dobranoc: 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates